Privatumo politika

Bendra informacija

UAB JOGUNDĖ gerbia savo Lankytojų privatumą, todėl garantuojame, kad internetinėje svetainėje jogunde.lt Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. UAB JOGUNDĖ pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi internetinės svetainės jogunde.lt teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių.

Renkama informacija

Visi mūsų Lankytojai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų pageidaujamas rezervuoti paslaugas.

Mes nesudarinėjame jokių lankytojų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų pageidaujamomis paslaugomis. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – susisiekti su Jumis.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis. Visa asmeninė Lankytojų informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Lankytojas, pateikdamas mums savo asmeninius duomenis, sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

UAB JOGUNDĖ stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs ir apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Visi Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Slapukų politika

 1. Tinklalapyje www.jogunde.lt naudojami Slapukai. UAB JOGUNDĖ Slapukus naudoja šiais tikslais: 1) taisyklingam Tinklalapio veikimui ir Duomenų subjekto naršymo pagerinimui; 2) statistinių Tinklalapio duomenų rinkimui (įskaitant Tinklalapio lankomumui apskaičiuoti) ir Tinklalapio tobulinimui.
 2. Dalis informacijos surenkama automatiškai tuo metu, kai Duomenų subjektas apsilanko Bendrovės internetiniame puslapyje, kadangi Duomenų subjekto interneto protokolo adresą turi atpažinti Bendrovės serveris.
 3. Naudodamasis Bendrovės internetiniu puslapiu Duomenų subjektas sutinka, kad Duomenų subjekto kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašomi šioje Privatumo politikoje minimi Slapukai.
 4. UAB JOGUNDĖ Tinklalapyje naudojami šių tipų Slapukai:
  1) Techniniai slapukai: Bendrovės internetinio puslapio vartotojams Bendrovė stengiasi pateikti pažangų bei lengvą naudoti internetinį puslapį, kuris automatiškai prisitaiko prie jų norų ir poreikių. Kad tą pasiektų, Bendrovė naudoja techninius slapukus, kurie leidžia matyti internetinį puslapį ir įgalina teisingą jo veikimą. Bendrovės internetinis puslapis tinkamai veikia tik techninių slapukų dėka.
  2) Funkciniai slapukai: Bendrovė taip pat naudoja funkcinius slapukus, kurie leidžia prisiminti Duomenų subjekto pasirinkimus ir drauge efektyviai naudotis internetiniu puslapiu. Pavyzdžiui, slapukų dėka internetinis puslapis prisimena Duomenų subjekto pasirinktą kalbą, atliktas paieškas ar peržiūras.
  3) Analitiniai slapukai: šio tipo slapukus Bendrovė naudoja siekdama suprasti, kaip Bendrovės lankytojai naudoja Bendrovės internetinį puslapį, atrasti silpnąsias ir stipriąsias internetinio puslapio dalis, optimizuoti ir gerinti internetinio puslapio darbą bei toliau diegti pažangius sprendimus. Renkami duomenys apima Duomenų subjekto peržiūrėtus puslapius, Duomenų subjekto naudojamos platformos tipą, datos ir laiko informaciją, paspaudimų skaičių, pelės judėjimą ir naršymo veiklą, raktinius žodžius ir kitą tekstą, kurį Duomenų subjektas renka internetinio puslapio naršymo metu. Taip pat analitinius slapukus Bendrovė naudoja internetinėms reklamos kompanijoms, siekdama analizuoti vartotojų elgesį po to, kai jiems parodoma Bendrovės internetinė reklama. Bendrovė nežino kuris Duomenų subjektas tai yra, renka tik anonimišką informaciją.
 5. Šių valdymo įrankių tikslas yra užtikrinti Tinklalapio naršymo kokybę, padėti Bendrovei sužinoti Bendrovės internetinio puslapio ir atskirų jo dalių lankomumą, suprasti Bendrovės internetinio puslapio vartotojų srautus, tobulinti Bendrovės internetinį puslapį, internetu teikiamas paslaugas ir geriau patenkinti lankytojų poreikius.
 6. Kiekvieną kartą lankydamasis UAB JOGUNDĖ internetiniame puslapyje Duomenų subjektas gali priimti ar atsisakyti sprendimo naudotis Slapukais, tačiau tokiu atveju Bendrovė negali garantuoti internetinio puslapio naršymo kokybės. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima Slapukus, bet jei Duomenų subjektas nori, naršyklę gali lengvai modifikuoti, kad jų nepriimtų.
 7. Duomenų subjektas turi galimybę bet kuriuo metu ištrinti dalį ar visus Slapukus iš savo kompiuterio, ar juos užblokuoti, pasinaudodamas savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus Slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios Bendrovės internetinio puslapio dalys Duomenų subjektui gali neveikti ar veikti netinkamai.
 8. Jokie Lankytojų duomenys nėra kaupiami Slapukų pagalba.
 9.  Būtinų Slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama.
 10. Savo naršyklės programinės įrangos pagalba bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, ieškokite interneto naršyklės meniu „Pagalba“ skirtuke.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB JOGUNDĖ turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 

 

Call Now Button