Apie mus

Paslaugos

Savo klientų patogumui furšetų, banketų aptarnavimo ir išvežiojamojo maitinimo paslaugas įmonė JOGUNDĖ teikia visoje Vakarų Lietuvoje!

Skaitykite daugiau…

Barų ir kavinių kompleksas, įsikūręs unikaliame Lietuvos jūrų muziejuje bei delfinariume Smiltynėje. Čia lankytojai, svečiai iš visų Baltijos bei kitų užsienio šalių po įspūdingo delfinų pasirodymo ar ekskursijos, gali pasistiprinti ir maloniai praleisti laiką JOGUNDĖS greitojo maitinimo bare, restorane ar lauko kavinėje. Čia maitinamos ir ekskursijų grupės, organizuojamas vaikų maitinimas, galima užsisakyti nepamirštamą savo atžalos gimtadienio šventę, furšetą, banketą.

Skaitykite daugiau…

„KUB’o svetainė“ teikia visas maitinimo paslaugas Klaipėdos universiteto bendruomenei ir jos svečiams. Čia galima ne tik papietauti, išgerti puodelį kavos, bet ir organizuoti įvairius renginius, maloniai praleisti laiką. KUB’o SVETAINĖS durys atviros visiems, kas nori užsisakyti nepamirštamą banketą, furšetą savo asmeninės ar įmonės šventės proga.

Skaitykite daugiau…

53 sėdimų vietų kavinė Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakultete Jaunystės g.1, Klaipėda. 

Valgiaraštis, kuris rodomas moderniame monitoriuje atnaujinamas kiekvieną dieną.
Kavinėje laukiami ir aplinkinių įstaigų, organizacijų, bendrovių darbuotojai, KVK svečiai bei pravažiuojantys keliautojai.

Skaitykite daugiau…

Užsisakykite pietus arba rezervuokite datą banketui!

Book a table
Contact Details